Sınıfının En İyisi
Dünyanın En Güçlüsü

Xlase Diode Lazer, epilasyon uygulamalarının en acısız, en konforlu ve son teknolojisidir. İtalya’da üretilen ve üretim aşamasında kullanılan tüm parçaları İtalyan olan Avrupa’nın en çok tercih edilen cihazı XLASE Lazer , Biotec Italia firması tarafından 2010 yılında AR-GE çalışmaları başlatılmış olup 2012 yılında tüm Dünya’da ve Avrupa’da satışa sunulmuştur. Piyasaya girdiği ilk günden itibaren diğer cihazlara karşı herzaman en önde olan özellikleri ile fark yaratan XLASE Lazer , 2016 yılında ” Avrupa’nın en çok satılan , en iyi lazer cihazı ” ödülünü almayı başarmıştır.

XLASE LAZERİ TERCİH ETMENİZ İÇİN 5 NEDEN!

EN
GÜÇLÜ!

XLASE Lazer 2000 Watt ve 4000 Watt yüksek güçlü diode seçenekleri ile daha kısa seanslarda daha kalıcı sonuçlar elde etmenizi sağlar.

EN HIZLI
10 HZ

Saniyede 10 darbe. 10 milisaniye darbe süresi. Tek darbe başına 10 joule. Bu yenilikçi terapötik yaklaşım, diğer lazerler ve darbeli ışıklarla yapılan tedavilere kıyasla, yan etki riski olmaksızın ve rahatsızlık olmadan kromoforun sıcaklığında bir artışa neden olur. “Hareket Hızı” tedavi modu, aplikatörü dinamik olarak hareket ettirerek, geniş bir tedavi alanını kaplayarak, hasta konforunu ve klinik sonucu artırarak ve tedavi süresini büyük ölçüde azaltarak enerji emisyonuna izin verir.

EN KONFORLU

Xlase Lazer cihazı -10 derece buz başlık teknolojisi sayesinde yanık riski olmadan acısız ve konforlu yaz kış tüm cilt tiplerinde ve bronz tenlerde güvenli bir şekilde uygulanabilmektedir.

TÜM CİLT TİPLERİNDE
SIFIR ACI!

Özel patentli soğutma sistemi sayesinde -10 dereceye ulaşabilen buz başlığı ile yanık riski olmadan tüm cilt tiplerinde yaz aylarında dahi acısız epilasyon imkanı .

DÜŞÜK
MALİYET

XLASE Lazer diğer cihazlara göre yüksek gücü ve üstün kaliteli Diode Barları sayesinde süre sınırı olmaksızın 20 Milyon Atım garantisi veren tek cihazdır.

Blog Yazılarımız

DAHA FAZLA AYRINTIYA MI İHTİYACINIZ VAR?


    Sizi de Xlase dünyasına
    bekliyoruz.

    nora-logo-beyaz

      Türkiye Distribütörü

    Sizi de XLASE dünyasına Bekliyoruz