EPİLASYONDA SON TREND, XLASE LAZER

Lazer epilasyonun nasıl mucizeler yarattığını bilmeyen yoktur. Kolay ve acısız bir şekilde sonuç elde edilebilmesi için kullanılan cihazlar oldukça önemlidir. Son teknoloji olmayan eski nesil epilasyon cihazları acı ve zaman kaybını bir araya getirmektedir. Bu sorunlarla karşılaşılmaması adına İtalya’da üretilmiş olan Xlase Lazer cihazları tercih edilmektedir. Kullanım kolaylığının yanı sıra uygulama sırasında ki hızı ile dikkat çeken son teknoloji bir epilasyon cihazıdır. Profesyonellerin tercihi olan kullanıcıya acısız epilasyon  imkanı sunan bir cihaz.

Çift dalga boyuna sahip olan Xlase Lazer 10Hz atış tekrarına sahiptir. Oldukça hızlı atış tekrarına sahip olması uygulama sonrasında ki memnuniyetin artmasına neden olmaktadır. Acısız ve ağrısız epilasyon denildiğinde akla gelen bu cihazlar 2000 ve 4000  Watt  güç seçeneklerine sahiptir. 4 ile 6 seans arasında başarılı sonuçlar elde edilmektedir. İlk seans sonrasında bile gözle görülür bir değişim söz konusudur. Kişisel ihtiyaçların karşılanması konusunda kısa sürede elde ettiği başarılar ile adından sıklıkla söz ettiren Xlase Lazer  epilasyon işlemlerinde rakiplerine fark atmayı başarmış durumda.

•25 dakika gibi kısa bir süre içerisinde seans tamamlanmaktadır.
•Biotec Italia  
üretici firması ayrıcalıkları ile elde edilen cihaz son teknolojiye sahiptir.
•Buz başlığı -10 dereceye sahiptir, bu sebeple cilt yüzeyinde yanma meydana gelme olasılığı yoktur.
•Kolay uygulama ile kısa sürede tüm kıl sorunlarının önüne geçilmesine olanak sağlamaktadır.
•Yaz kış uygulanabilmektedir.
•Dünyada üretilmiş olan ilk çift dalga boyuna sahip lazer cihazıdır.
•20  Milyon atış garantisi ile sarf maliyeti en düşük lazer epilasyon cihazıdır.

Yaz Kış Epilasyon Avantajı
Epilasyonda birbirinden farklı cihazlar kullanılmaktadır. Bu cihazlarda atış hızı ve gücü oldukça önemlidir. Ağrısız ve acısız epilasyon için ise sıklıkla tercih edilen cihazlar mevcuttur. Bu cihazlar arasında yer alan Diode lazer 808-810 nm’lik bir dalga boylarına sahiptir. Derinin en alt kısımlarına bile kolaylıkla ulaşarak kıl problemlerini kısa sürede ortadan kaldırmaktadır. Uygulama yaz kış fark etmeksizin istenilen zaman diliminde yapılabilmektedir. Diode lazer uygulaması cildin yüzeyinde leke oluşmasına imkan tanımamaktadır. Epilasyon sonrasında oluşabilecek leke sorunları ile karşılaşmak istemeyenler için muazzam bir epilasyon şeklidir. 45 dakika içerisinde tamamlanan işlem kadın ve erkekler tarafından sıklıkla tercih edilmektedir. Diode lazer cihazları arasında Xlase Lazer cihazı sayesinde tüm kıl probleminin önüne geçilmektedir. 

•Dört mevsim kişilerin tercih ve talepleri doğrultusunda uygulanabilmektedir.
•Acı oranı yok denecek kadar azdır. 
•Kontakt ve hava soğutmalı seçenekleri mevcuttur.
 Xlase Lazer erkeklerin sırtlarında oluşan yoğun kıllanma probleminin önüne geçilmesi için ideal bir epilasyon seçeneğidir. 

Kısa süre içerisinde kesin sonuçlar elde etmek isteyen kadın ve erkeklerin tercihi olan acısız lazer epilasyon uygulamalarından biridir. 

 

Diğer Yazılar

01

02

03

04