LAZER EPİLASYON KADINLARIN HAYATINI KOLAYLAŞTIRIYOR

Vücuttaki istenmeyen tüylerden kalıcı bir şekilde kurtulup sağlıklı ve parlak bir cilde sahip olmak her kadının hayalidir.

Hem iş hem de sosyal yaşamda hayatı zorlaştıran istenmeyen tüylerden arınmanın en etkili yolu ise uygulamalarıdır.

Lazer epilasyon kadınlara güzellik, zaman ve hijyen kazandırıyor. Sadece birkaç seansta ömür boyu tüylerden kurtulan kadınların kendilerine olan özgüvenleri de artıyor. Klinikler v Güzellik Merkezlerinde uygulanan lazer epilasyon ile tüylerden kalıcı olarak kurtulabilir tüm mevsimleri kusursuz bir görünüm ile karşılayabilirsiniz…

Kadınların hayatını kolaylaştıran lazer epilasyon nedir? Nasıl uygulanır?
Lazer epilasyon ısıyla tüy kökünün tahrip edilmesi işlemidir. Lazer ışınları, tüy köküne yüksek ısı etkisi yaparak kökün yok olmasını sağlar. Milisaniyelik atışlarla cilde uygulanan lazer ışını, tüydeki melanin pigmenti tarafından emilir, çevre dokuya zarar vermeden cildi geçerek seçici olarak tüy köküne yoğunlaşır. Burada, ışık derinin üzerine birikmeden tüy köklerine inerek canlı olan tüy köklerini yakar. Lazer ışığının vücutta bıraktığı herhangi bir atık yoktur.


XLASE Lazer ile 4-8 seans arasında etkili sonuç alma imkanı
Lazer epilasyonda tek seans yeterli olmamaktadır. Bunun sebebi ise tüyler tek köklü değildir. Her seansta tüy köklerinin %20 ile %40’ı kaybolur. Kalan köklerden ise tüyler tekrar çıkar fakat her seansta yeni çıkan tüyler incelir. 4 ile 8 seans arası ise tüylerden tamamen kurtulmak mümkün olur.

XLASE DİODE LAZER İLE ÇOK KOLAY
DİODE lazer sistemi açık tenden koyu tene kadar tüm cilt tiplerine uygulanan bir yöntemdir. Lazer epilasyonun etkili olabilmesi için tüyün koyu renkte olması gerekmektedir. Çünkü koyu renkteki tüy lazeri iyi emer. Bu nedenle lazer açık tenli ve koyu renk tüylere sahip kişilerde daha etkili sonuç verir. Vücutta en geç sonuç alınan bölge yüz bölgesidir. Bu yöntem en ince tüy yapısına sahip olan ayva tüylerde etkili sonuç verir. Lazer epilasyon vücutta leke ve yanık izine neden olmaz.

XLASE Tatil sonrası bronzlaşmış tene dahi rahatlıkla uygulanabilir
Lazer epilasyonun insan sağlığına hiçbir şekilde zarar vermediği kanıtlanmıştır. Gelişen teknolojinin sağlamış olduğu yeni sistem sayesinde, lazer epilasyon günümüzde bronz tene de uygulanıyor. Bu nedenle Sonbahar ayları lazer epilasyon için en uygun zamandır.

Diğer Yazılar

01

02

03

04